flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Додаток № 1

до Положення про забезпечення доступу до

публічної інформації у Північному апеляційному

господарському суді 

 

 

ПОРЯДОК

взаємодії Північного апеляційного господарського суду

з представниками медіа

 

 1. Взаємодія Північного апеляційного господарського суду (далі - Суд) з медіа відбувається відповідно до Конституції України, законів України "Про судоустрій і статус суддів", "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про медіа", Положення про Апарат Північного апеляційного господарського суду, та цього Положення.
 2. Організація роботи із взаємодії Суду з представниками медіа здійснюється прес-секретарем Суду (інша відповідальна особа апарату Суду).
 3. Відвідування судових засідань Суду представниками медіа здійснюється без попередньої акредитації за пред’явленням службового посвідчення, крім випадків проведення закритих судових засідань відповідно до процесуального законодавства.
 4. Представники медіа, як і інші учасники судового процесу та особи, присутні на відкритому судовому засіданні, можуть використовувати портативні відео- та аудіотехнічні засоби відповідно до законодавства.
 5. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду.
 6. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання і здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав.
 7. Суд може визначити місце в залі судових засідань, з якого має проводитися фотозйомка, відеозапис.
 8. Акредитація представників медіа на офіційні заходи у Суді, за межами судового розгляду, здійснюється на кожен захід окремо, шляхом складання відповідальною особою апарату Суду відповідних списків.
 9. Списки представників медіа, які висловили бажання бути присутніми на відповідному заході, складаються на основі телефонних, письмових, надісланих електронною поштою заявок із зазначенням імен та прізвищ представників медіа, які вони представляють, і в часових межах, визначених у прес-анонсі.
 10. Інформування медіа про заходи, які проводитиме Суд (урочисті збори, прес-конференції, міжнародні зустрічі тощо) відбувається шляхом завчасного розміщення на офіційному веб-сайті Суду прес-анонсів.
 11. У разі якщо кількість представників медіа, які виявили бажання акредитуватися на захід, перевищує наявну кількість місць у приміщенні, де відбувається захід, відповідальною особою Суду з поясненням цієї причини може бути припинено акредитацію.
 12. Представники медіа повинні дотримуватись Правил пропуску осіб у приміщення та транспортних засобів на територію Північного апеляційного господарського суду.
 13. Висвітлення діяльності Суду у медіа може відбуватися також шляхом розсилання відповідальною особою Суду відповідних повідомлень у друковані та онлайн-медіа.