flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Повідомлення у справі № 910/3748/20 (Головуючий суддя – Корсак В.А.)

11 червня 2024, 12:13

 

Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 15.05.2024 у справі № 910/2477/19 (Головуючий суддя – Корсак В.А.) за позовом Федорченка Івана Вікторовича до  1. Товариства з обмеженою відповідальністю "Фондова компанія "Фаворит", 2. Публічного акціонерного товариства "Комерційний  банк "Надра", 3. Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Білої І. В., 4. Товариства з обмеженою відповідальністю “Фірма “Мотор-Ділер”, треті особи, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору, на стороні відповідача -1. Приватне акціонерне товариство “Українська міжбанківська валютна біржа”, 2. Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, 3. Приватне акціонерне товариство “Фондова біржа “Перспектива”, про  визнання протиправним, недійсним, нікчемним правочину, переведення прав та обов`язків покупця, визнання права власності, витребування акцій та зобов`язання вчинити певні дії, поновити Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку пропущений строк на подання апеляційної скарги на окрему ухвалу Господарського суду міста Києва від 14.03.2024 у справі № 910/3748/23.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на окрему ухвалу  Господарського суду міста Києва від 14.03.2024 у справі № 910/3748/23.

Закінчити проведення підготовчих дій.

Повідомити учасників справи про призначення апеляційної скарги до розгляду на 12.06.2024 о 14:50 год. Засідання відбудеться у приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань №9 (другий поверх).

Роз`яснити учасникам справи право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі до 05.06.2024.

Звернути увагу, що згідно вимог  ст. 263 ГПК України, відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Встановити учасникам справи строк для подачі всіх заяв та клопотань в письмовій формі до 05.06.2024.

Явка учасників справи не є обов`язковою.

У зв`язку з військовою агресією проти України Північний апеляційний господарський суд роз`яснює про право сторін подати заяви про розгляд справи за їх відсутності, а також учасники справи (у разі неможливості явки їх представників у судове засідання) не позбавлені можливості звернутися до суду з клопотанням про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференцзв`язку “EasyCon” або інших доступних суду та учасникам судового процесу засобів, що забезпечують проведення судових засідань у режимі відеоконференцзв`язку та відповідають вимогам законодавства.

Північний апеляційний господарський суд повідомляє учасникам справи, що заяви, клопотання і заперечення  подаються до  Північного апеляційного господарського суду  в електронній формі  з застосуванням електронного цифрового підпису на електрону адресу суду  (inbox@anec.court.gov.ua)  або за допомогою сервісів підсистеми “Електронний суд”  (https://id.court.gov.ua/) або у письмовій формі через канцелярію суду.

Роз’яснити  учасникам справи та їх представникам, що з 18.10.2023 введено в дію  Закон від 29.06.2023 №3200-ІХ  щодо обов`язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами (надалі - в ЄСІТС), яким встановлено, що:

- адвокати нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи зобов`язані реєструвати свої електронні кабінети в ЄСІТС. Інші - реєструють свої електронні кабінети в добровільному порядку;

- апеляційна скарга, відзив на апеляційну скаргу та будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити відомості про наявність або відсутність електронного кабінету. Особа, яка подає до суду процесуальний документ в електронній формі через електронний кабінет, звільняється від обов`язку зазначення таких відомостей;

- особа, яка зареєструвала електронний кабінет, може подавати документи до суду в електронній формі виключно в ЄСІТС. Однак це не позбавляє права на подання документів до суду в паперовій формі;

- якщо апеляційна скарга подана до суду в електронній формі, то особа, яка подала скаргу, має подавати до суду заяви по суті справи, клопотання та письмові докази виключно в електронній формі, крім випадків, коли судом буде надано дозвіл на їх подання в паперовій формі;

- учасникам справи, які мають електронний кабінет, суд надсилає всі судові рішення в електронній формі виключно через електронні кабінети в ЄСІТС, що не позбавляє права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою;

- процесуальні наслідки звернення до суду особи без реєстрації електронного кабінету встановлені Кодексом у вигляді залишення її документа без руху, його повернення або залишення без розгляду. Такі наслідки застосовуються судом також, якщо інтереси особи, яка зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, представляє адвокат.

Копію ухвали Північного апеляційного господарського суду надіслати учасникам провадження.Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.